OK

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Terms of use

Piancarda Rosso Conero DOC, Garofoli

Available:Laos

0.00


Tootja

Garofoli

Serveerimistemperatuur

16-18°C °C

Viinamarjasort

Montepulciano 100%

Sobivus toiduga

küpsete juustude ja mestlinnuga.

Share this product

Garofoli pere Rosso Conero marjad korjatakse Piancarda küla ümbrusest. Vein on valmides veetnud vähemalt ühe aasta tammevaadis. 2009. aastakäigu vein on oma parimas küpses elufaasis. Välimuselt on vein särav rubiinpunane. Aroomid tunduvad mitmekülgsed ja püsivad.
Rosso Conerole iseloomulikult on tunda kirssi ja teisi küpseid luuvilju, eriti musta ploomi. Maitse on mahlane, korraliku marjase struktuuriga. Parkained on küpsedes meeldivalt pehmeks lihvunud. Maitses on palju küpsele veinile iseloomulike noote.

Garofoli

Antonio Garofoli poolt 1871. aastal loodud veinikelder asub Veneetsiast allapoole jäävas Marche piirkonnas Aadria mere ääres. Garofoli on antud piirkonna üks nimekamaid veinikeldreid, mida tänaseks juhivad 4-nda generatsiooni järeltulijad Gianfranco ja Carlo. Eriti hinnatud on Garofoli valged veinid - Verdicchio viinamarjast valmistatud veinidele iseloomulik mõrkjas järelmaitse on Garofoli toodetel minimaalne. Punased veinid, mis pärinevad Rosso Piceno ja Rosso Conero aladelt, on ehk vähemtuntud ning vajavad veel tutvustamist, kuid neid võib samuti julgelt nimetada kõrgekvaliteedilisteks veinideks.

Tootekood: 01-641306

Kas oled vähemalt 18 aastat vana?

Jah