Klubitingimused

Naudi kogenud sommeljee Triinu van Buureni kokkupandud mitmekülgset ja pidevalt uuenevat veinivalikut, veinide parimat hinna ja kvaliteedi suhet ning personaalset veinialast nõustamist sommeljeede poolt.

  • Klubiliikme püsisoodustus vähemalt 20% igalt tootelt.
 Bestwine klubi liikme allahindlus kehtib, kui sooritate ühe ostu kahe kuu jooksul, harvemal ostmisel rakendub klubiliikmele tavahinnakirja hind.
  • Igakuine veebikiri veini soodupakkumistega “Sommeljee soovitab” ja klubiliikme eripakkumised. Veinid koju ja Avasta ja naudi paketi allahindlus on 25%, More for less paketil -35% , Wine mate of the month veinil kuni kuue pudeli ostmisel -25% ja üle kuue pudeli soetamisel -35% tavahinnakirjast. Lisaks on iga nädal kaks valitud veini hea hinnaga nii poes kui netis.
  • Otsekorraldusteenus – lihtsaim ja mugavaim viis täiendada igakuiselt kuue pudeli võrra oma veinitagavara! Otsekorralduspaketiga liitunud klubiliikme e-mailile saabub iga kuu esimesel nädalal info käesoleva kuu otsekorralduspaketi veinivaliku kohta. Pakett sisaldab 3×2 sommeljee poolt valitud kvaliteetveini. Bestwine saadab hiljemalt 10ndaks kuupäevaks veinid klubiliikme antud aadressile täpsustades kliendiga eelnevalt tarneaja. Otsekorraldusteenuse mõnekuiseks peatamiseks või sellest üldse loobumiseks palume sellest teatada meilile info@bestwine.ee hiljemalt jooksva kuu 5ndaks kuupäevaks.
  • Veinide kohaletoimetamine on üle 100€ ostu puhul tasuta. Väiksematele tellimustele lisandub Tallinna piires kohaletoimetamise eest transpordikulu 5,50€ ja mujal Eesti piires 10€ ning SmartPosti teenusega 3€.
  • Kui tellid kauba kohatoimetamise, on kohustuslik ettemaks.
  • Iga Bestwine klubi liige saab oma sünnipäevakuul ühekordselt ostult lisaallahindlust -5% (kokku -25%). Ostu saab sooritada samal kuul personaalselt veinipoes, telefoni või meili teel.
  • Klubiliikmel avaneb võimalus soetada soodushinnaga pääsmeid kõigile Bestwine`i korraldatud degusteerimistele ja õhtusöökidele, mida viivad läbi veinimajade esindajad, sommeljeed või tippkokad.
  • Klubiliikmel on shanss osaleda Bestwine`i poolt korraldatud veinireisidel.
  • Klubiliige nõustub saama ära märgitud e- postile Bestwine’i poolt kirju.

Bestwine klubi liikmelisusega ei kaasne

• liikmemaksu

• kohustust sooritada oste

Liikmelisusest saab soovi korral alati loobuda.

Bestwine klubi liikmeks saab alates 18 eluaastast!

 

*Bestwine garanteerib veinide kõrge kvaliteedi. Kui kauba hulgas on praak-toode või ekslikult valesti saadetud vein, on ostjal õigus kokkuleppel Bestwine`iga toode tagastada või välja vahetada. Pretensiooni rahuldamiseks peab ostja müüjat 1 tööpäeva jooksul peale vea avastamist sellest informeerima ning esitama pretensiooni aluseks oleva toote ekspertiisi.